Opcje przeglądania
Producent
Nowość

Gryzaki naturalne dla psów

Mocne i wytrzymałe gryzaki naturalne dla dużych i małych psów

Gryzaki naturalne dla psów to praktycznie niezniszczalne gryzaki dla psów. Gryzaki naturalne dla psów posiadają naturalny kształt, zapach i smak, co czyni je szczególnie atrakcyjnymi dla naszych psów.

Trwałe zabawki dla psów

W naszej ofercie posiadamy gryzaki naturalne Torgas. Torgas to ręcznie wydobywana bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty, oczyszczona i poddana długiemu procesowi suszenia. Gryzaki naturalne Torgas to mocne i wytrzymałe gryzaki dla dużych i małych psów. Polecamy.

Gryzak naturalny dla psa Torgas L

Gryzak naturalny dla psa Torgas L
Gryzak naturalny dla psa Torgas L

Torgas w rozmiarze L to naturalne i bezpieczne gryzaki  dla psów o wadze 36 kg - 45 kg. Torgas to ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Torgas  jest bardzo twardą oraz ekstremalnie wytrzymałą zabawką dla psa do gryzienia. Jest to surowy materiał naturalny nie zawierający w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia toksyn. Torgas to naturalny i długowieczny gryzak dla twojego psa.

Torga w rozmiarze L są optymalne dla takich ras, jak: Dobermann, Labrador, Owczarek niemiecki, Ridgeback.

Cena: 155,00 zł

Gryzak naturalny dla psa Torgas M

Gryzak naturalny dla psa Torgas M
Gryzak naturalny dla psa Torgas M

Torgas to naturalny i długowieczny gryzak dla psów o wadze 15 kg - 35 kg. Torgas to ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Torgas i jest bardzo twardą oraz ekstremalnie wytrzymałą zabawką do gryzienia dla psa. Jest to surowy materiał naturalny nie zawierający w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia toksyn.

Cena: 135,00 zł

Gryzak naturalny dla psa Torgas S

Gryzak naturalny dla psa Torgas S
Gryzak naturalny dla psa Torgas S

Torgas w rozmiarze S to naturalne i bezpieczne  dla psów o wadze 7 kg - 14 kg. Torgas to ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Torgas i jest bardzo twardą oraz ekstremalnie wytrzymałą zabawką dla psa do gryzienia. Jest to surowy materiał naturalny nie zawierający w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia toksyn.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 125,00 zł
szt.

Gryzak naturalny dla psa Torgas XL

Gryzak naturalny dla psa Torgas XL
Gryzak naturalny dla psa Torgas XL

Torgas w rozmiarze  XL to naturalne bezpieczne gryzaki dla psów o wadze  powyżej 45 kg. Torgas to ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Torgas  jest bardzo twardą oraz ekstremalnie wytrzymałą zabawką dla psa do gryzienia. Jest to surowy materiał naturalny nie zawierający w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia toksyn. Torgas to naturalny i długowieczny gryzak dla twojego psa.

Torgas w rozmiarze XL to optymalne naturalne gryzaki dla takich ras, jak: Bernardyn, Dog niemiecki, Leonberger, Nowofunland.

Cena: 165,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl