Opcje przeglądania
Producent
Nowość

Ingerdog

Smycze z liny wspinaczkowej

Firma Tomasz Pasich "Ingerdog"  jest producentem smyczy dla psów z liny wspinaczkowej. Mocna i wytrzymała smycz dla psa z liny wspinaczkowej została sprawdzona w warunkach naturalnych, bowiem niezmiennie testuje ją nasza psia część zespołu.

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 1,5 metra

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej  1,5 metra
Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 1,5 metra

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 1,5 metra firmy Beal. Zapięcie standardowe to karabińczyk tłokowy z krętlikiem, w wersji superwytrzymałej dla dużego psa zastosowano atestowany karabinek wspinaczkowy o wadze poniżej 50 g. Smycz z liny z karabinkiem wspinaczkowym nie posiada krętlika, dzięki czemu zachowano niską wagę smyczy oraz zapewniono najwyższą wytrzymałość. Sprawdź wytrzymałe smycze dla dużych psów i wybierz mocną smycz dla swojego psa.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 40,00 zł
szt.

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 3,0 metry

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej  3,0 metry
Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 3,0 metry

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 3,0 metra firmy Beal. Zapięcie standardowe to karabińczyk tłokowy z krętlikiem, w wersji superwytrzymałej dla dużego psa zastosowano atestowany karabinek wspinaczkowy o wadze poniżej 50 g. Smycz z liny z karabinkiem wspinaczkowym nie posiada krętlika, dzięki czemu zachowano niską wagę smyczy oraz zapewniono najwyższą wytrzymałość. Sprawdź wytrzymałe smycze dla dużych psów i wybierz mocną smycz dla swojego psa!

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 50,00 zł
szt.

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 45 cm

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 45 cm
Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 45 cm

Smycz dla psa z liny wspinaczkowej 45 cm firmy Beal. Zapięcie standardowe to karabińczyk tłokowy z krętlikiem, w wersji superwytrzymałej dla dużego psa zastosowano atestowany karabinek wspinaczkowy o wadze poniżej 50 g. Smycz z liny z karabinkiem wspinaczkowym nie posiada krętlika, dzięki czemu zachowano niską wagę smyczy oraz zapewniono najwyższą wytrzymałość. Sprawdź wytrzymałe smycze dla dużych psów i wybierz mocną smycz dla psa!

Cena: 35,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl