KONG

Konieczność i miłość to matka wynalazków KONG

Założycieli firmy KONG, Joe Markham, kochał swojego wyszkolonego psa policyjnego Fritza, ale nie znosił jego nawyków. Inne psy potrafią pogryźć buty i torebki, ale Fritz uwielbiał gryźć kamienie, patyki i inne przedmioty, które mu szkodziły. Jego zęby ścierały się, a jego potrzeba stymulacji i zabawy nie była zaspokajana, co frustrowało Joego.

Pewnego dnia, gdy Joe pracował przy swoim samochodzie, zaczął rzucać Fritzowi części samochodowe, aby odciągnąć go od gryzienia kamieni. Fritz natychmiast chwycił gumowy element zawieszenia i przyniósł go Joemu, zachęcając go do zabawy. Przypadkowość odbijania się i twardość gumy stały się dla Joego inspiracją.

Zabawki KONG od zawsze produkowane są z opracowanej samodzielnie przez firmę, bezpiecznej dla zwierząt i stworzonej do gryzienia gumy. Psy kochają KONGi. Sposób, w jaki się odbijają angażuje je i zachęca do zabawy. Specjalna guma, z której wykonane są zabawki KONG daje psu zadowolenie podczas gryzienia, zapewniając jednocześnie wyjątkową trwałość zabawek. Właściciele psów też kochają KONGi: można w nich umieścić jedzenie, można je rzucać, można je zostawić na podwórku – a KONG zawsze wróci po więcej.

Psy i ich przewodnicy wybierają zabawki KONG ponieważ sprawiają radość. Zabawki KONG charakteryzują się najwyższą jakością, oryginalnością, zróżnicowaniem, bezpieczeństwem i wartością. Daj swojemu psu KONGa, a zobaczysz: to nie tylko zabawka, to KONG.

Kong Airdog Squeaker Piłki Tenisowe Medium 3 SZT.

Kong Airdog Squeaker Piłki Tenisowe Medium 3 SZT.
Kong Airdog Squeaker Piłki Tenisowe Medium 3 SZT.

Kong Air Squeaker Piłki Tenisowe Medium 3 szt. o średnicy 6,4 cm wykonane są twardej gumy kauczukowej i wytrzymałego filcu bezpiecznego dla zębów psa. Filc wyglądem przypomina filc piłki tenisowej. Kong Air Squeaker Piłki Tenisowe Medium 3 szt. umożliwiają psu bezpieczną zabawę piłkami tenisowymi, które psy uwielbiają. Zabawka dla psa jest wytrzymała i odporna na gryzienie. Zabawka dla psa posiada wewnętrzną, bezpiecznie umieszczoną piszczałkę, co uatrakcyjnia zabawę psu.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 18,20 zł
szt.
  • nowość

Kong Bounzer Large 20 CM

Kong Bounzer Large 20 CM
Kong Bounzer Large 20 CM

Kong Bounzer Large o długości 20 cm wykonany są z lekkiej i wytrzymałej  gumy kauczukowej w kolorze czerwonym. Zabawka ma klasyczny kształt zabawek Kong. Nie jest to jednak zabawka do wypełniania przysmakami dla psa. Zabawka ma mały otwór w podstawie, co powoduje, że w trakcie gryzienia przez psa ulega naciskowi i zmienia kształt, by następnie powrócić do swojego pierwotnego kształtu. Doskonała zabawka dla psów, które lubią "zagryzać" swoje zabawki.

Zabawka Kong Bounzer Large jest zabawką dla dużych psów, przy czym celowo jest jeszcze większa niż klasyczne zabawki Kong. Kong Bounzer  to zabawka  przeznaczona również do aportowania. Posiada wygodny uchwyt. Zabawka dla psa jest wytrzymała i odporna na gryzienie.

Cena: 53,90 zł

Kong Dental Stick Small 8,5 CM

Kong Dental Stick  Small 8,5 CM
Kong Dental Stick Small 8,5 CM

Kong Dental Stick  Small o długości 8,5 cm wykonany jest wytrzymałej  gumy kauczukowej w kolorze  czerwonym.  Jest to zabawka dla małego psa, którą posiada na powierzchni rowki, które można wypełnić przysmakami dla psa. Wypełnienie jej przysmakiem powoduje intensywne zajęcie dla psa na długi czas. Rowki na powierzchni zabawki delikatnie masują dziąsła psa. Zabawka  Kong Dental Stick Small jest zabawką dla małych psów. 

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 23,09 zł
szt.

Kong Teething Stick Puppy Medium 9,5 CM

Kong Teething Stick Puppy Medium 9,5 CM
Kong Teething Stick Puppy Medium 9,5 CM

Kong  Teething Stick Puppy Medium o długości 9,5 cm wykonany jest wytrzymałej  gumy kauczukowej w kolorze  różowym.  Jest to zabawka dla szczeniaka, która posiada na powierzchni rowki, które można wypełnić przysmakami dla psa. Wypełnienie jej przysmakiem powoduje intensywne zajęcie dla szczeniaka na długi czas. Rowki na powierzchni zabawki delikatnie  masują dziąsła szczeniak. Zabawka  Kong  Teething Stick Puppy Medium jest zabawką dla szczeniaków  średnich ras. Zabawka dla  szczenika jest wytrzymała i odporna na gryzienie.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 31,60 zł
szt.

Kong zabawka Squeezz Jels Piszcząca Medium Świnka

Kong zabawka Squeezz Jels Piszcząca  Medium Świnka
Kong zabawka Squeezz Jels Piszcząca Medium Świnka

Kong Squeezz Jels Piszcząca Medium jest wykonana z wytrzymałego i elastycznego materiału w kolorze zielonym. Zabawka ma zabawny kształt świnki. Zabawka dla psa posiada wewnętrzną, bezpiecznie umieszczoną piszczałkę, co uatrakcyjnia zabawę psu. Piłka jest bardzo elastyczna, poddaje się gryzieniu psa, nie odkształcając się przy tym w sposób trwały.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 20,20 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl