Opcje przeglądania
Nowość

Nina Ottosson

Skandynawskie wzornictwo i jakość

Zabawki oferowane pod marką Nina Ottosson są projektowane i opracowywane w Szwecji przez firmę Zoo Active Products AB, której właścicielem jest Nina Ottosson, i dystrybuowane na wielu krajach na całym świecie.

Nina Ottosson oferuje trwałe zabawki interaktywne dla psów, zaprojektowane tak, aby stymulować mózg psa wzmacniając jednocześnie jego związek z człowiekiem. Każda zabawka tworzy unikatowy mechanizm, który wymaga mentalnej i fizycznej sprawności w pokonywaniu wyzwań i zdobyciu nagrody w postaci prawdziwego jedzenia. Zabawki charakteryzują się różnym sposobem złożoności, co pozwala na ich dopasowanie do każdego wieku i rasy. Niezależnie od tego, czy Twój pies to „Forrest Gump”, czy „Albert Einstein”, znajdziesz zabawkę Nina Ottosson, która będzie dla niego odpowiednia.

Zabawki drewniane są produkowane w Szwecji, większość zabawek z tworzyw sztucznych jest produkowana w Chinach. Nina Ottosson stosuje tylko najlepsze materiały, które mogą być poddawane recyklingowi, i przykłada dużą wagę do ich jakości.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl