Opcje przeglądania
Producent
Nowość

Nylabone

Najwyższej jakości zabawki do żucia dla psów

Nylabone jest amerykańską firmą, która od swej pierwszej, opracowanej w 1995 roku zabawki do gryzienia, sprawia, że psy mogą cieszyć się z najwyższej jakości zabawek do gryzienia, zabawek o jadalnych smakach i najbardziej innowacyjnych rozwiązań dentystycznych dla psów na świecie. Nylabone  -  lider bezpiecznego, zdrowego gryzienia - jest rodzinną firmą o długiej historii wspierania właścicieli zwierząt w zapewnieniu najlepszej możliwej opieki ich podopiecznym. Produkty Nylabone promują właściwą higienę dentystyczną psów, zwiększają ogólne zdrowie psychiczne, przekierowują destrukcyjne gryzienie i inne problemy behawioralne i generalnie promują pozytywne relacje psów i ich opiekunów. Nylabone produkuje zalecane przez lekarzy weterynarii zabawki w wielu stylach i rozmiarach, dzięki czemu dla każdego psa znajdzie się właściwa zabawka Nylabone do gryzienia lub żucia.

Nylabone Poroże Jelenia XS (Puppy Antler Extra Small)

Nylabone Poroże Jelenia XS (Puppy Antler Extra Small)
Nylabone Poroże Jelenia XS (Puppy Antler Extra Small)

Nylabone Poroże Jelenia XS (Antler Extra Small) wykonana jest z bardzo wytrzymałej i bezpiecznej gumy. Zabawka dla psa Poroże Jelenia Ekstra Small to delikatna zabawka przeznaczona do samodzielnej zabawy i  do żucia przez ząbkujące szczeniaki. Zabawka  Nylabone Poroże Jelenia XS to zabawka w  atrakcyjnym i intensywnym smaku kurczaka (!), co wzmacnia zainteresowanie szczeniaka zabawką i przedłuża zabawę. Zabawka poddaje się naciskowi zębów, nie odkształcając się przy tym trwale. Poza atrakcyjnym smakiem, jest również przyjemna w dotyku i masuje dziąsła podczas gryzienia. Zabawka Nylabone Poroże Jelenia (Antler Ekstra Small) o długości 10 cm jest idealna dla ząbkującego szczeniaka.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 27,00 zł
szt.

Nylabone Skrzydełko Kurczaka S (Chicken Wing Small)

Nylabone Skrzydełko Kurczaka S (Chicken Wing Small)
Nylabone Skrzydełko Kurczaka S (Chicken Wing Small)

Zabawka Nylabone Skrzydełko Kurczaka S (Chicken Wing Small) jest wykonana  z trwałego i twardego nylonu. Zabawka dla psa jest bezpiecznym gryzakiem dla psa i jest przeznaczona do samodzielnej zabawy i do żucia. Zabawka ma smak skrzydełek kurczaka. Intensywny smak kurczaka i  naturalny kształt skrzydełek kurczaka wzmacniają zainteresowanie psa zabawką i przedłużają zabawę.  Poza atrakcyjnym smakiem i wyglądem, zabawka czyści zęby i masuje dziąsła psa podczas gryzienia i żucia. Nylabone Skrzydełko Kurczaka S (Chicken Wing Small) o długości 11 cm to zabawka dla małego i średniego psa.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 45,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl