Opcje przeglądania
Producent
Nowość

Torgas

Naturalne gryzaki dla psów

Firma Torgas Selvatico GbR Vera von Elm und Berno Plorin to przedsięwzięcie, które swoje narodziny zawdzięcza suczce Bica, należącej do Berno Plorina. Pewnego dnia ofiarą suczki padła rzeźba jej właściciela, mieszkającego i pracującego w Centralnej Portugalii artysty, wykonana z korzenia lokalnej rośliny zwanej Torga. Rzeźba okazała się wyjątkowo odporna na wysiłki Bici i jej psich przyjaciół i stała się w ten sposób pierwszym naturalnym gryzakiem dla psów, który zapoczątkował linię gryzaków Torgas.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą gryzaków Torgas. Nabywając je u nas macie Państwo pewność, że kupujecie bezpieczny, oryginalny produkt.


Gryzak naturalny dla psa Torgas L

Gryzak naturalny dla psa Torgas L
Gryzak naturalny dla psa Torgas L

Torgas w rozmiarze L to naturalne i bezpieczne gryzaki  dla psów o wadze 36 kg - 45 kg. Torgas to ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Torgas  jest bardzo twardą oraz ekstremalnie wytrzymałą zabawką dla psa do gryzienia. Jest to surowy materiał naturalny nie zawierający w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia toksyn. Torgas to naturalny i długowieczny gryzak dla twojego psa.

Torga w rozmiarze L są optymalne dla takich ras, jak: Dobermann, Labrador, Owczarek niemiecki, Ridgeback.

Cena: 155,00 zł

Gryzak naturalny dla psa Torgas M

Gryzak naturalny dla psa Torgas M
Gryzak naturalny dla psa Torgas M

Torgas to naturalny i długowieczny gryzak dla psów o wadze 15 kg - 35 kg. Torgas to ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Torgas i jest bardzo twardą oraz ekstremalnie wytrzymałą zabawką do gryzienia dla psa. Jest to surowy materiał naturalny nie zawierający w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia toksyn.

Cena: 135,00 zł

Gryzak naturalny dla psa Torgas S

Gryzak naturalny dla psa Torgas S
Gryzak naturalny dla psa Torgas S

Torgas w rozmiarze S to naturalne i bezpieczne  dla psów o wadze 7 kg - 14 kg. Torgas to ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Torgas i jest bardzo twardą oraz ekstremalnie wytrzymałą zabawką dla psa do gryzienia. Jest to surowy materiał naturalny nie zawierający w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia toksyn.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 125,00 zł
szt.

Gryzak naturalny dla psa Torgas XL

Gryzak naturalny dla psa Torgas XL
Gryzak naturalny dla psa Torgas XL

Torgas w rozmiarze  XL to naturalne bezpieczne gryzaki dla psów o wadze  powyżej 45 kg. Torgas to ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Torgas  jest bardzo twardą oraz ekstremalnie wytrzymałą zabawką dla psa do gryzienia. Jest to surowy materiał naturalny nie zawierający w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia toksyn. Torgas to naturalny i długowieczny gryzak dla twojego psa.

Torgas w rozmiarze XL to optymalne naturalne gryzaki dla takich ras, jak: Bernardyn, Dog niemiecki, Leonberger, Nowofunland.

Cena: 165,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl