Opcje przeglądania
Producent
Nowość

Zogoflex

Zabawki premium dla psów

Zogoflex to marka zabawek dla psów produkowanych przez założoną w 1996 roku amerykańską firmę West Paw Design. Wszystkie produkty West Paw Design są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych z materiałów wolnych od BPA i ftalanów, nietoksycznych i dopuszczonych przez amerykańską agencję FDA, co sprawia, że zabawki dla psów Zogoflex mają nie tylko wysoką jakość, ale są jednym z najbezpieczniejszych na świecie.

W 2016 roku West Paw Design została uznana przez magazyn Forbes za jedną z najlepszych małych firm w Ameryce. Sukces firmy opiera się nie tylko na jakości jej wyrobów, ale także na silnym zaangażowaniu w ochronę środowiska oraz poszanowaniu pracowników. Zabawki premium dla psów marki Zogoflex wytwarzane są z opatentowanego tworzywa, które może być poddawane recyklingowi w nieskończoność.

Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl Small pomarańczowy

Gryzak dla psa  Zogoflex Qwizl Small pomarańczowy
Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl Small pomarańczowy

Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl pomarończowy Small  to dożywotnio wytrzymała i odporna na gryzienie zabawka dla psa. Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl pomarańczowy jest świetny do gryzienia, żucia, podrzucania i aportowania. Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl  o długości 14  cm jest idealny dla małego i średniego psa. Zabawka dla psa jest lekka i poddaje się naciskowi podczas gryzienia. Jest to zabawka dla psa na smakołyki. Wypustki wewnątrz zakończeń zabawki uniemożliwiają wypadnięcie smakołyku.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 71,00 zł
szt.

Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl Small zielony

Gryzak dla psa  Zogoflex Qwizl Small zielony
Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl Small zielony

Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl zielony Small  to dożywotnio wytrzymała i odporna na gryzienie zabawka dla psa. Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl zielony jest świetny do gryzienia, żucia, podrzucania i aportowania. Gryzak dla psa Zogoflex Qwizl  o długości 14  cm jest idealny dla małego i średniego psa. Jest to zabawka dla psa na smakołyki. Wypustki wewnątrz zakończeń zabawki uniemożliwiają wypadnięcie smakołyku.Zabawka dla psa jest lekka i poddaje się naciskowi podczas gryzienia.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 71,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl