Patyk do aportowania i gryzienia Bionic Urban Stick Small fioletowy

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 36,09 zł 36.09
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Nowe zabawki Bionic !

PATYK DO APORTOWANIA I GRYZIENIA BIONIC URBAN STICK W ROZMIARZE S

Wymiary zabawki: długość zabawki 20 cm

Wytrzymała i bezpieczna zabawka dla psa

Patyk do aportowania i gryzienia Bionic Urban Stick fioletowy w rozmiarze S to ekstremalnie wytrzymała zabawka dla psa. Patyk do aportowania i gryzienia Bionic Urban Stick w rozmiarze S wykonany jest z ultra wytrzymałego tworzywa dopuszczonego przez amerykańską agencję FDA do kontaktu z żywnością.  Zabawka z nowej serii Bionic są jeszcze bardziej odporne na uszkodzenia czy przebicie. Z obu stron zabawki znajdują się otwory umożliwiające włożenie smakołyka, ku jeszcze większemu zadowoleniu naszych psów. Tworzywo, z którego wykonana jest zabawka jest elastyczne i ulega naciskowi podczas gryzienia. Nacięcia na patyku powodują, że kształt patyka do aportowania dla psa jest bardziej urozmaicony i przez to atrakcyjniejszy dla psa. Zabawka jest doskonała do zabawy w aportowanie i przeciąganie. Patyk jest miły w dotyku i doskonale wyważony do rzucania psu aportu. Ponieważ zabawka pływa, możliwa jest zabawa w pobliżu zbiorników wodnych oraz aportowanie psu zabawki do wody. Patyk do aportowania i gryzienia Bionic Urban Stick w rozmiarze S przeznaczony jest dla psów o wadze do 9 kg.

 Zabawki premium dla psów

Bionic to marka amerykańskiej firmy Outward Hound, produkującej akcesoria i zabawki dla psów. Zabawki premium dla psów firmy Bionic są projektowane specjalnie tak, aby odpowiadały wzorcom zabaw nawet tych psów, których pasją jest zniszczenie. Wszystkie mocne zabawki dla psów firmy Bionic są wykonane z opatentowanego materiału o nazwie Bionic Rubber, dopuszczonego przez amerykańską agencję FDA do kontaktu z żywnością. Zabawki dla psów wykonane z gumy Bionic Rubber unoszą się na wodzie, mogą być myte w zmywarce do naczyń i nadają się do recyklingu.

Zalety patyka do aportowania i gryzienia Bionic Urban Stick w rozmiarze S:

  •  Trwała i ekstremalnie wytrzymała zabawka dla psa
  • Wykonana z zachowaniem rygorystycznych rekomendacji FDA
  • Zabawka dla psa poddaje się naciskowi podczas gryzienia
  • Zabawka dla psa jest delikatna dla zębów i dziąseł
  • Zabawka dla psa pływa
  • Kształt zabawki dla psa umożliwia umieszczenie w jej środku przysmaku, co przedłuża czas zabawy
  • Doskonała do aportowania

Patyki Bionic Urban Stick dostępne są w następujących rozmiarach:

  • S - długość 20 cm/ waga psa do 9 kg
  • M - długość 22 cm/ waga psa 7- 15 kg
  • L - długość 25 cm/ waga psa 13-27 kg

Uwaga:

 W celu zapewnienia bezpieczeństwa swojemu zwierzęciu należy je nadzorować w czasie trwania jego zabawy. Zabawki powinny być dobrane w zależności od rasy i temperamentu psa.

Dane techniczne

Kolor fioletowy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl