Petstages DogWood Mesquite Large patyk

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 52,80 zł 52.80
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

PATYK PETSTAGES DOGWOOD MESQUITE  W ROZMIARZE LARGE

Wymiary zabawki: długość zabawki 22 cm

Trwała zabawka dla psa

Patyk do aportowania i gryzienia Petstages Dogwood Stick Mesquite w rozmiarze Large to wytrzymała zabawka dla dużego psa. Patyk do aportowania i gryzienia Petstages Dogwood Stick Mesquite to zabawka dla psa wiodącej na rynku  amerykańskiej firmy Outward Hound. Zabawka dla psa jest trwała i odporna na uszkodzenia. 

Materiał z jakiego jest wykonana to połączenie drewna i bezpiecznego materiału syntetycznego. Naturalny zapach Mosquite BBQ wzbudza i podtrzymuje zainteresowanie psa. Zabawa jest twarda i nie kruszy się podczas gryzienia - nie ma więc niebezpieczeństwa związanego z drzazgami, jak przy gryzieniu zwykłego patyka.

Dla psa przyjemność z gryzienia patyka Petstages Dogwood Stick jest taka sama, jak z gryzienia zwykłego patyka. Patyk do aportowania i gryzienia Petstages Dogwood Stick to gwarancja atrakcyjnej i bezpiecznej zabawy dla psa. Zabawka unosi się na wodzie, co umożliwia zabawę w pobliżu zbiorników wodnych lub aportowanie do wody. Patyk do gryzienia i aportowania Petstages Dogwood Stick Mosquite w rozmiarze Large to mocna zabawka dla dużego psa.

Petstages

Gryzaki dla psów i patyki do aportowania

Petstages to marka amerykańskiej firmy Outward Hound, produkującej akcesoria i zabawki dla psów. Oferując kilka unikatowych serii produktów oraz mając bogatą historię innowacji, Petstages zyskała znakomitą reputację jako wiodący producent zabawek dla zwierząt. Firma otrzymała szereg nagród za swoją innowacyjność oraz osiągnięcia biznesowe. Szczególną popularnością na świecie cieszą się gryzaki dla psów z serii Orka oraz patyki do aportowania i gryzienia z serii Dogwood Chew Stick, opracowane specjalnie tak, aby zaspokajać naturalne instynkty i potrzeby psów na każdym etapie ich życia.

Zalety PATYKA PETSTAGES DOGWOOD MESQUITE  W ROZMIARZE LARGE

  • Trwała i wytrzymała zabawka dla psa
  • Naturalny zapach Mosquite BBQ wzbudza i podtrzymuje zainteresowanie psa.
  • Zabawka dla psa jest bezpieczniejsza dla psa niż zwykły patyk ze względu na  brak drzazg
  • Zabawka dla psa jest doskonała do aportowania
  • Zabawka dla psa unosi się na wodzie
  • Patyk ma naturalny zapach drewna

Petstages Dodwood Stick Mosquite dostępne są w następujących rozmiarach:

  • Petit (bardzo mały) 10 cm

  • Small (mały) 14 cm

  • Medium (średni) 20 cm

  • Large (duży) 22 cm

 

Uwaga:

W celu zapewnienia bezpieczeństwa swojemu zwierzęciu należy je nadzorować w czasie trwania jego zabawy. Zabawki powinny być dobrane w zależności od rasy i temperamentu psa.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl